Teslimat Bilgileri / EFT-Havale

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor? 

Her gün 15:00'dan önce vermiş olduğunuz siparişleriniz, anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığı ile (bayram ve resmi tatiller hariç) gün içerisinde kargolanmaktadır.  Siparişleriniz kırılma, sızıntı yapma ihtimallerine karşı ayrı ayrı havalı poşetler ile sarılır. Kolilerin içerisine özenle dizilir. Kolilerin boş kalan kısımları kağıt ile doldurulur ve ürünlerin koli içerisinde hareket etmesi engellenmiş olur. Birçok farklı paketleme metodları kullanılarak hazırlanan siparişleriniz, sizlere kusursuz olarak ulaşır. Banka Havalesi / EFT Talimatları


Deniz Bank

TR22 0013 4000 0071 2747 5000 01

2150 - 7127475 - 351 / ALANYA

ABDÜSSAMET YELGEN


Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız taktirde siparişiniz iptal olur.Soğuk Zincir

Söz konusu gıda ve evcil dostlarınızın sağlığı olunca lezzetin bozulmaması ve soğuk zincirin muhafaza edilmesine oldukça önem vermekteyiz. Sizin için ısıya duyarlı özel paketlerin içerisine -80 derecede kuru buz ile birlikte paketliyoruz. Uygulanan bu method sayesinde soğuk zincir  ürünlerimiz en taze haliyle kargo ile adresinize teslim edilir. Yolculuk boyunca soğukluğunu muhafaza eder ve size buzdolabından çıkmış gibi soğuk bir şekilde ulaşır.


Not: Türkiye'nin her yerine soğuk zincir gönderimimiz yoktur. Alternatif kargo ve ayrıntılı bilgi için lütfen info@barfmarketim.com adresine e-posta yazınız.


Soğuk zincir siparişlerinizin sizlere en hızlı şekilde ulaştırılabilmesi için haftada bir gün (Salı) çıkışımız vardır Salı sabah 10:00'a kadar sipariş verirseniz siparişleriniz Salı günü içerisinde  şehirler arası dağıtımın hemen öncesinde kargoya teslim edilir. 


Antalya ya uzak olan şehirlerimize de en fazla 2 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.


*Hava şartlarına ve resmi tatillere bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.