Sığırlı Kuzulu 20 x 800g Çiğ Beslenme Paketi 16 KG

Yeni Sığırlı Kuzulu 20 x 800g Çiğ Beslenme Paketi 16 KG

Bu pakette GoWild Sığırlı Kuzulu ürünümüzden 20 paket 800g karışım vardır.

İçeriği;

%50 Kuzu İşkembe, %30 Sığır Akciğer, %15 Hindi Alt But, %5 Sığır Dalak

Karışımından oluşan, herhangi bir koyurucu, renklendirici, dolgu maddesi, tahıl içermeyen "GoWild Sığırlı ve Kuzulu Isıl İşlem Görmemiş (Raw & Barf) Köpek Kedi Maması" Kedi ve Köpekleriniz için lezzetli, doğal ve mükemmel bir öğün olacaktır. 

Her Yaştan Bütün Irklar İçin Uygundur

"Soğuk Zincir" kargo metodu seçilmesi zorunludur.

Beslenme Rehberi:

Dondurucuda muhafaza ediniz. Buzdolabında Çözdürünüz. 3 Gün içerisinde tüketiniz.

Yetişkin Kedi ve Köpeklerin Barf, Raw, Prey, Whole Prey diyetlerinde vucut ağırlıklarının %2'si kadar beslenmeleri önerilir. Ambalajlarda ürün ağırlığına ve canlı ağırlığına oranla ne kadar vermeniz gerektiği belirtlilmiştir.  Yetişkin Kedi ve Köpeğinizin zayıf olduğunu düşünüyorsanız %3 oranında verebilirsiniz.

Yavru Kedi ve Köpeklerde 

 8-10 Haftalık  4 Öğünde Vücut Ağırlığının %10'u Kadar 
10-16 Haftalık 3 Öğünde Vücut Ağırlığının %8'i Kadar
16-20 Haftalık 3 Öğünde Vücut Ağırlığının %7'si Kadar
20-24 Haftalık 3 Öğünde Vücut Ağırlığının %6'sı Kadar
24-36 Haftalık 2 Öğünde Vücut Ağırlığının %5'i Kadar
36 Hafta - 1 Yaş Arası 2 Öğünde Vücut Ağırlığının %4'ü Kadar
Beslemeniz Önerilir.

Unutmamalısınız ki dengeli bir diyet için kedi veya köpeğinize haftanın farklı günlerinde çeşitli protein içeren menülerinden vermelisiniz.   

Dikkat: Bu ürün ısıl işlem görmemiş hayvansal gıda olduğundan kasap veya süpermarket rafındaki diğer taze gıdalardan farklı olmayıp sizi hasta edebilecek bakteriler içerebilir. Bu bakteriler kedi veya köpeğinizi rahatsız etmez fakat sizin ve ailenizin sağlığı için hijyen önlemleri almanızı, çiğ gıdaları hazırladığınız kesme, doğrama tahtasını, bıçak ve diğer materyali sıcak su ve deterjan ile yıkamanızı öneririz.  

Ürünlerimiz Beslenme Uzmanımız ve Danışman Veterinerimiz Kontrolünde Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığınca Onaylı İşletmede Üretilip Düzenli Hijyen Kontrolü Altında  ve Uluslararası Gıda Güvenliği Standartlarında Üretilmektedir.

İşletmemiz Antalya İli Alanya/Payallar ilçesi Payallar Sanayi Sitesi 61/F 28  adresinde olup tamamen şeffaf üretim yapmakta ve müşteri ziyaretlerine açıktır. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Ürün Kodu: 7052
  • Stok Durumu: 1
  • 380,00TL

Etiketler: barf, barf marketim, barf türkiye, barf al, barf diyeti, çiğ et, çiğ beslenme, köpeklerde çiğ beslenme, takviye gıda, barf menü,