Doğal Aniforte Slippery Elm (Kaygan Karaağaç Kabuğu) 100gr

Ön Sipariş Doğal Aniforte Slippery Elm (Kaygan Karaağaç Kabuğu) 100gr

Slippery Elm (Kaygan Karaağaç Kabuğu) mide için sakinleştirici bir madde oluşturur. Bu toz formundaki ürün ile şurup yapabilir bu yaptığınız şurup mide ve bağırsak duvarı üzerinde bir katman oluşturur. Hassas mukoza zarlarının üzerinde bulunur ve gastrointestinal sistemin refahı olağan dışı gerginlikten sonra yeniden dengelenir. 

Aynı zamanda vucut için; magnezyum, kalsiyum, sodyum, bağırsak duvarında oluşturduğu mukus ile temas halinde A, B, C ve K vitaminleri ve polisakkaridler sunar.

Slippery Elm (Kaygan Karaağaç Kabuğu) kökeni kalitede büyük rol oynamaktadır. En iyi kalite Amerika ve Kanada'ya özgü Karaağaç tarafından verilir. Bu toz formu yeşilimsi olmamalı açık ve kahverengi ince bir toz tutarlılığına sahip olmalıdır. 

Bileşim:

%100 Karaağaç Kabuğu , Hafifçe  kurutulmuş, Öğütülmüş
Menşei: Amerika 

Gıda Analizi:
Ham elyaf %47.0, Ham protein %0.0, Ham kül %0.0, Ham yağ %0.0 

Beslenme Tavsiyesi:
Köpekler 10kg kadar:Günlük  5ml x2 
Köpekler 11Kg'dan sonra: Günlük 10ml x2
Kediler Günlük  5ml x2 
1 doz kaşık 1gr'dır

Şurup olarak hazırlamak için;
4gr tozu bir cezve veya küçük bir tencerede 250 ml soğuk su ile karıştırınız,
kısa bir kaynatmadan sonra toz çözülene kadar karıştırınız. Soğutmaya bırakınız. Soğutulmuş şurup formundaki Slippery Elm'i tavsiye edilen miktarda iğnesiz şırınga ile köpeğinize yemekten 30 dakika önce verebilirsiniz.

5 gün içerisinde tüketmelisiniz. Ayrıca şurup, mukus oluşumu ve besin maddelerinin emilimini engelleyebileceğinden her zaman ılık ve köpeğinizin günlük diyeti ile karıştırılmadan verilmelidir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Ürün Kodu: 5001
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 130,00TL

Etiketler: barf marketim, slippery elm, karaağaç