GoWild Sığırlı Etli Premium Isıl İşlem Görmemiş (Raw & Barf) Köpek Kedi Maması 400g

Yeni 2-3 gün içinde GoWild Sığırlı Etli Premium Isıl İşlem Görmemiş (Raw & Barf) Köpek Kedi Maması 400g

%60 Gerçek Sığır Eti, %30 Kuzu İşkembe, %5 Sığır Dalak, %5 Sığır Ciğer

Karışımından oluşan, herhangi bir koyurucu, renklendirici, dolgu maddesi, tahıl içermeyen "GoWild Sığırlı ve Kuzulu Isıl İşlem Görmemiş (Raw & Barf) Köpek Kedi Maması" Kedi ve Köpekleriniz için lezzetli, doğal ve mükemmel bir öğün olacaktır. 

Her Yaştan Bütün Irklar İçin Uygundur

5 KG Kapasite altı sipariş gönderimi ürün bozulma riski nedeniyle yapamıyoruz. Sepet toplam ağırlığının 5kg'nun üzerinde olduğundan emin olunuz.

Bu ürün 400gr olarak paketlenmiştir

Beslenme Rehberi:

Dondurucuda muhafaza ediniz. Buzdolabında Çözdürünüz. 3 Gün içerisinde tüketiniz.

Yetişkin Kedi ve Köpeklerin Barf, Raw, Prey, Whole Prey diyetlerinde vucut ağırlıklarının %2'si kadar beslenmeleri önerilir. Ambalajlarda ürün ağırlığına ve canlı ağırlığına oranla ne kadar vermeniz gerektiği belirtlilmiştir.  Yetişkin Kedi ve Köpeğinizin zayıf olduğunu düşünüyorsanız %3 oranında verebilirsiniz.

Yavru Kedi ve Köpeklerde 

 8-10 Haftalık  4 Öğünde Vücut Ağırlığının %10'u Kadar 
10-16 Haftalık 3 Öğünde Vücut Ağırlığının %8'i Kadar
16-20 Haftalık 3 Öğünde Vücut Ağırlığının %7'si Kadar
20-24 Haftalık 3 Öğünde Vücut Ağırlığının %6'sı Kadar
24-36 Haftalık 2 Öğünde Vücut Ağırlığının %5'i Kadar
36 Hafta - 1 Yaş Arası 2 Öğünde Vücut Ağırlığının %4'ü Kadar
Beslemeniz Önerilir.

Unutmamalısınız ki dengeli bir diyet için kedi veya köpeğinize haftanın farklı günlerinde çeşitli protein menülerinden vermelisiniz.   

Dikkat: Bu ürün ısıl işlem görmemiş hayvansal gıda olduğundan kasap veya süpermarket rafındaki diğer taze gıdalardan farklı olmayıp sizi hasta edebilecek bakteriler içerebilir. Bu bakteriler kedi veya köpeğinizi rahatsız etmez fakat sizin ve ailenizin sağlığı için hijyen önlemleri almanızı, çiğ gıdaları hazırladığınız kesme, doğrama tahtasını, bıçak ve diğer materyali sıcak su ve deterjan ile yıkamanızı öneririz.   

Ürünlerimiz Beslenme Uzmanımız ve Danışman Veterinerimiz Kontrolünde Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığınca Onaylı İşletmede Üretilip Düzenli Hijyen Kontrolü Altında  ve Uluslararası Gıda Güvenliği Standartlarında Üretilmektedir. İşletmemiz Antalya İli Alanya/Payallar ilçesi Payallar Sanayi Sitesi 61/F 28  adresinde olup tamamen şeffaf üretim yapmakta ve müşteri ziyaretlerine açıktır. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Ürün Kodu: 9022
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • 22,50TL