Kediler ve Köpekler ne kadar yaşar?

Kediler ve Köpekler ne kadar yaşar?

Evcil hayvanlarımız için doğru olanı mı yapıyoruz? Rodney Habib, dünyadaki köpekler için bir ses oldu. Köpeklerinden Sammie'ye kanser teşhisi konduktan sonra Rodney nedenini keşfetmek için yola çıktı. Yol boyunca öğrendiği şey sizi şaşırtacak ve sizi hayvanlarınıza bakış şeklinizi değiştirecek bir fikir bırakacaktır.

Rodney Habib, evcil hayvan doğal besleme blog yazarı, podcast / radyo şov sunucusu, dergi yazarı ve en önemlisi bilinçli bir evcil hayvan sahibi.

Popüler web siteleri ve blog yayınları, dünya genelinde binlerce köpek sahibinin kendisine cevap arayışında katılmasına ve doğal köpek bakımında yaptığı keşifleri paylaşmasına ve evcil hayvanlarını "sonsuza kadar yaşatmak" için araştırma çalışmalarına başladı!

Rodney, dünyamızda görmek istediğimiz değişimin, yani etkinliğimize çok uyan bir değer ve hepimiz için destek ve paylaşım için gurur duyduğumuz bir şey olması gerektiğine inanıyoruz.

Bu konuşma, TED konferans formatını kullanarak bir TEDx etkinliğinde verildi; ancak yerel olarak bir topluluk tarafından bağımsız bir şekilde organize edildi. Http://ted.com/tedx adresinden daha fazla bilgi edinin

Bu kategoride ürün bulunamadı.