Hakkımızda

A'dan Z'ye Barf ve Barf Diyeti ürünlerini gerek kendi üretimimiz gerekse ithal ürünlerle siz değerli müşterilerimizin pati dostlarının öğünlerine sunuyoruz. 

Kedi ve köpeklerimiz için en sağlıklısı olduğunu düşündüğümüz beslenme şeklinin, onların doğasını taklit etmenin ve biyolojik ihtiyaçlarına oranla takviye gıdalar ekleyerek, onların doğada olduğundan çok daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini hedefleyen beslenme diyetini temel alıyoruz.

Bu beslenme diyetinin en pratik kurallarını araç ve ekipmanlarını siz müşterilerimize ulaştırmayı hedefliyoruz.  Bu diyetin zorluklarını et ve takviye gıda tedariğini gerek yerli gerek ithal güvenilir kaynaklardan sağlamak amaçlı kurduğumuz firmamız tamamen şeffaf bir vizyon taşımaktadır.

Bu web sitesindeki bilgiler, doktorunuz, eczacınız veya diğer tıbbi uzmanlarınızın uzman tavsiyesi yerine geçemez. Tolerans, ürünle ilgili riskler veya yan etkiler hakkında sorularınız varsa lütfen veteriner hekiminiz veya beslenme uzmanınıza danışın. Tariflerimiz ve ürünler ile ilgili diğer bilgiler, bir hastalığın veya sağlık durumunun tanı, tedavi, tedavi veya önlenmesi amacıyla değildir.